Contact

Heb je vragen? Dan kun je hier eenvoudig een e-mail sturen of evt. bellen met de juiste persoon. We staan je graag te woord.

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wie kan ik bereiken voor …

Vragen over de diensten
Dienst bijwonen
Preken en voorgangers
Koster
Preekvoorziening
Jan Arie en Willemien Pruijsen
Atie Koevoet
koster@ngkzaltbommel.nl
preekvoorziening@ngkzaltbommel.nl
0418-511998
0418-513428

Dienst bijwonen: Koster –  Jan Arie en Willemien Pruijsen
koster@ngkzaltbommel.nl
0418-511998

Preken en voorgangers: Preekvoorziening – Atie Koevoet
preekvoorziening@ngkzaltbommel.nl
0418-513428

Algemene vragen
Ledenadministratie
Website
Kerkelijk bureau
Webredactie
Aline van Houwelingen
Willemien Pruijsen/Hedi de Meij
kerkelijkbureau@ngkzaltbommel.nl
webredactie@ngkzaltbommel.nl
Ledenadministratie
Kerkblad
Kerkelijk bureau
Kerkblad redactie
Aline van Houwelingen
Lisanne van den Berg
kerkelijkbureau@ngkzaltbommel.nl
kerkblad@ngkzaltbommel.nl
Ledenadministratie
Beeld en geluid
Kerkelijk bureau
Bengteam
Aline van Houwelingen
Jeroen van Opstal
kerkelijkbureau@ngkzaltbommel.nl
bengteam@ngkzaltbommel.nl

Ledenadministratie:  Kerkelijk bureau – Aline van Houwelingen
kerkelijkbureau@ngkzaltbommel.nl

Website:  Webredactie – Willemien Pruijsen/Hedi de Meij
webredactie@ngkzaltbommel.nl

Kerkblad: 
Kerkblad redactie – Lisanne van den Berg
kerkblad@ngkzaltbommel.nl

Beeld en geluid: 
Bengteam – Jeroen van Opstal
bengteam@ngkzaltbommel.nl

Vragen over onze gemeente
Diaconie
Predikant
Diaconie
Predikant
Marten Tel
diaconie@ngkzaltbommel.nl
predikant@ngkzaltbommel.nl
06-42594411
Diaconie
Kerkenraad
Diaconie
Scriba
Wim Schilder
diaconie@ngkzaltbommel.nl
scriba@ngkzaltbommel.nl
Diaconie
Interne Vertrouwenspersoon
Diaconie
IVP-er
Corina van der Kooi
diaconie@ngkzaltbommel.nl
corina_vdk@hotmail.com

Diaconie:  Diaconie – 
diaconie@ngkzaltbommel.nl

Predikant:  Predikant – Marten Tel
predikant@ngkzaltbommel.nl
06-42594411

Kerkenraad:  Scriba – Wim Schilder
scriba@ngkzaltbommel.nl

Interne Vertrouwenspersoon:  IVP-er – Corina van der Kooi
corina_vdk@hotmail.com

Vragen over onze jeugd
Jeugdbeleid
Crèche 0 tot 4 jaar
Jongerenwerker
Crèche coördinator
Jonathan Varwijk
Corrie van der Wal
jeugdwerker@ngkzaltbommel.nl
correkie@gmail.com
06-38443541
Jeugdbeleid
Jeugd van 12 tot 16 jaar
Jongerenwerker
Jeugdclubleider
Jonathan Varwijk
Hedzer van der Kooi
jeugdwerker@ngkzaltbommel.nl
hedzer1978@hotmail.com
06-38443541
Jeugdbeleid
Jeugd vanaf 16 jaar
Jongerenwerker
Jeugdvereniging leider
Jonathan Varwijk
Elianne de Kovel
jeugdwerker@ngkzaltbommel.nl
webredactie@ngkzaltbommel.nl
06-38443541
Jeugdbeleid
Catechisatie
Jongerenwerker
Catecheet
Jonathan Varwijk
Arco van Bergen
jeugdwerker@ngkzaltbommel.nl
orbi@urbi.nl
06-38443541

Jeugdbeleid:  Jongerenwerker – Jonathan Varwijk
jeugdwerker@ngkzaltbommel.nl
06-38443541

Kinderopvang 0 tot 4 jaar:  Kinderopvangcoördinator – Corrie van der Wal
correkie@gmail.com

Jeugd van 12 tot 16 jaar:  Jeugdclubleider – Hedzer van der Kooi
hedzer1978@hotmail.com

Jeugd vanaf 16 jaar:  Jeugdvereniging leider – Elianne de Kovel
webredactie@ngkzaltbommel.nl

Catechisatie:  Catecheet – Arco van Bergen
orbi@urbi.nl

Vragen over de voorzieningen
Gebruik kerkgebouw en middelen
Financien
Commissie Beheer en Organisatie
Penningmeester
Willemien Pruijsen
Harm-Jan Groen
cbo@ngkzaltbommel.nl
penningmeester@ngkzaltbommel.nl
0418-511998

Gebruik kerkgebouw en middelen : Commissie Beheer en Organisatie – Willemien Pruijsen
cbo@ngkzaltbommel.nl
0418-511998

Financien : Penningmeester – Harm-Jan Groen
penningmeester@ngkzaltbommel.nl

Route en parkeren

Het kerkgebouw is gelegen aan de Nieuwe Tijningen 3 in Zaltbommel. Hiernaast is een kaart weergegeven met de locatie.

Parkeren kan op de beschikbare ruimtes aan de Vrijthof, Wielkamp en Zandkampen.